Легкий макіяж передбачає техніку нанесення мейку, яка особлива тим, що обличчя залишається максимально природним. Однак при цьому маскуються всі недоліки, підкреслюються переваги, шкіра свіжою та відпочившою на вигляд.
Є ряд правил, обов’язкових для виконання, які дозволять досягти потрібного ефекту та отримати природний макіяж, ніжний та легкий.
Фішки легкого макіяжу:
- Правильно підібрана декоративна косметика.
- Правильна техніка нанесення косметичних засобів.
- Вибір правильної палітри.
Основи легкого макіяжу
Легкий макіяж передбачає використання нюдових приглушених відтінків, що не дають різких акцентів. За підсумком виходить м’який та легкий образ, який виглядає майже невагомим. Слід особливо приділити увагу текстурам: вибирайте розсипчасті тіні і матові помади. Такі засоби допоможуть створити ніжний образ.
Особливо важлива розтушовка. Не повинно залишатися видимих меж нанесення косметичних засобів, щоб вийшов натуральний макіяж. Це стосується не лише очей, а й губ. Для них також слід вибирати світлі тони помади, які доречно підкреслять повсякденний образ. На губи можна додати трохи прозорого чи блиску з легким відтінком. Макіяж легкий, тому що його небагато, тому рекомендується не перестаратися.
Поради щодо створення легкого макіяжу
Легкий макіяж для початківців сворюється швидко з використанням простих порад:
- Правильно доглядайте шкіру. Навіть найкрутіший макіяж виглядає безглуздо на недоглянутій проблемній шкірі. Перед нанесенням будь-якого макіяжу шкіру потрібно очистити та зволожити. Ці нехитрі дії допоможуть створити рівну базу під макіяж.
- Відповідна тональна основа. Тон має повною мірою відповідати типу шкіру та її кольору. Не наносьте занадто багато тонального крему, щоб не створити ефекту маски.
- Використовуйте консилер, щоб приховати темні кола під очима, а також інші недоліки.
- Рум’яна для свіжості шкіри обличчя. Підібрати відтінок слід такий, щоб він підходив за кольоротипом.
- Використовуйте тіні нейтральних відтінків. Можна додати трохи більше яскравості за рахунок підведення та туші для вій.
- Використовуйте якісну туш для вій. Це зробить ваші вії більш виразними.
- Вибирайте помаду у світлих відтінках.
Головні правила створення легкого макіяжу для початківців:
- Легкі текстури – муси, кремові рум’яна.
- Мінімум кольору – підходить рожеві, бежеві, коричневі відтінки.
- Зробіть акцент на чомусь одному – якщо це очі, то зробіть акцент на бровах, губи – вибирайте яскраву помаду, а очі підкреслюйте мінімально.
Пам’ятайте, що головне правило легкого макіяжу полягає в тому, щоб підкреслити природність та натуральність. Тому рекомендується експериментувати з відтінками та різними текстурами, щоб знайти ідеальний варіант для себе.
Інструкція по кроках:
- Очистіть обличчя та нанесіть зволожуючий крем.
- Нанесіть трохи тонального крему на обличчя та область шиї, ретельно розтушуйте.
- Під очі нанесіть консилер, замаскуйте проблемні зони (прищики, пігментацію).
- Нанесіть пудру на зону Т (чоло, ніс та підборіддя).
- Усміхніться у дзеркалі і нанесіть рум’яна на яблучка щік. Добре розтушуйте до області скронь.
- Нанесіть туш на вії в один або два шари.
- Нанесіть бальзам для губ.
Додаткові поради, які допоможуть зробити ваш натуральний образ ще цікавішим:
- Брови рекомендується начесати щіточкою. Якщо є необхідність заповнити порожнечі, можна пофарбувати олівцем або тушшю.
- Нанесіть хайлайтер на вилиці, спинку носа, під брову для додаткового сяйва. Використовуйте цей засіб у невеликих кількостях, адже це не вечірній макіяж, а легкий макіяж для початківців.
- При створенні легкого нюдового макіяжу тіні можна не використовувати. Але якщо ви все-таки хочете завдати тіні, то використовуйте матові тіні на область рухомих повік.
Ці нехитрі поради допоможуть вам створити незабутній легкий образ та підкреслити всі свої переваги.